Přidej se k nám!

Chceš najít nové kamarádky, hrát hry, naučit se nevšedním dovedostem a zažít spoustu dobrodružství? Pak ti skauting má co nabídnout!

Holkám od 7 do 11 let nabízíme volnočasový program, který nejen baví, ale i vzdělává a vychovává. Každý týden probíhají schůzky v našem srubu u Marvánku, jednou za pár měsíců výlety, vícedenní výpravy a vrcholem oddílového roku je letní stanový tábor plný her, nezapomenutelných zážitků a upevnění přátelství a dovedností, které světlušky získaly na schůzkách a výpravách.

Pro světlušky je skauting především o kamarádství a zážitcích. Skautské oddíly nabízí přátelské prostředí, ve kterém se mladí lidé postupně dobře poznají, zažijí spolu spoustu nevšedních aktivit, naučí se novým dovednostem a znalostem a zároveň získají povědomí o morálních principech, které skauty sjednocují. Díky tomu časem vytváří party a společenství, která drží pevně pospolu léta, desítky let a někdy i celé generace.

Chceš vědět víc? Přečti si více o našem oddílu, našem středisku nebo navštiv oficiální stránky českých skautů.

Jak se přidat?

Z důvodu naplněné kapacity oddílu v současné chvíli nenabíráme nové členky. Pokud se stejně chceš stát součástí oddílu, napiš vedení email, zapíšeme Tě na pořadník! Nové členy z pořadníku nabíráme pouze v září a podmínkou je účast na první schůzce.

Těšíme se na tebe!

 pondělí 2. září 2013 13:41:00      admin