Výprava do Plzně

Výprava do Plzně

Na přelomu dubna a května nás čeká další společná výprava Vážek a Labutí. Tentokrát se společně vypravíme do Plzně a zkusíme najít draka, který odešel po ostudné porážce sv.Jiřím dožít zbytek života do místní ZOO.

Sraz bude v pátek 29. 4. 2022 v 16:00 na vlakovém nádraží.
Návrat nás čeká tamtéž v neděli 1. 5. 2022 v 15:35.

Cena výpravy je stanovena na 700,-. Vyšší cena reflektuje zvýšenou cenu energií a jízdného. Děkujeme za pochopení!S sebou se rozhodně bude hodit spacák, karimatka, plyšák, pyžamo, přezůvky, večeře na pátek, věci na schůzku, malý batůžek (možno do dvojice/trojice), láhev na pití, oblečení na ven i na dovnitř, pláštěnku, ešus, příbor, hygienu, případně kapesné.

Sobotní snídaně bude krupička, prosíme tedy bezlaktózové děti, aby si s sebou přibalily snídaňové pečio či jinou oblíbenou ranní pochutinu.

Těšíme se na výpravě!

Téma: Kronika