Vánoční schůzka - Labutě

Vánoční schůzka LABUTÍ

17. 12. nás čeká poslední schůzka roku 2021. Tato schůzka začne klasicky v 16:00, ale bude prodloužena do 19:00.

Půjdeme ke stromečku položit dobroty zvířátkům, zazpíváme koledy, seznámíme se s vánočními tradicemi, předáme dárečky...Během schůzky si všichni předáme jeden větší dárek, který každá slečna přinese neoznačený a poté se losuje. Dárky necháváme na Vašem uvážení, pro ilustraci může jít třeba o bolk + pastelky + gumu. Pokud si budou chtít slečny předat osobní dárky, prosíme aby si je předaly před či po schůzce nebo při setkání na předání Betlémského světla. Děkujeme!

S sebou si vemte teplé oblečení, nepromokavé boty, neoznačený dárek, jídlo pro zvířátka (např. kaštany, mrkev, jablka, suchý chléb,...), svíčku v zavařovací sklenici nebo lucerničku na cestu od a ke stromečku, hrníček na čaj, vzorek cukroví a dobrou náladu :-)

Těšíme se na Vás v novém roce!

Téma: Oznámení