Výprava do Tábora

Výprava do Tábora

Od pátku 26. 11. 2021 do neděle 28. 11. 2021 čeká oddíl světlušek výprava do Tábora. Vyrazíme tradičně výpravově společně Vážky i Labutě. Čeká nás poznávání husitského města, návštěva podzemí, kamarádky a kopa zábavy.

Sraz bude v podchodu říčanského vlakového nádraží v pátek 26. 11. 2021 v 16:00.
Návrat nás čeká v neděli 28. 11. 2021 tamtéž v 15:30.

Cena výpravy: 500,- Kč

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, jízdné i vstupy.

S sebou doporučujeme zabalit spacák, karimatku, páteční večeři, plyšáčka, pyžamo, přezuvky, osobní hygienu, ešus či misku, hrníček a lžíci, věci na schůzku, malý batůžek (může býti do dvojice/trojice), lahev na pití, rezervní oblečení, rukavice, čepici, bundu, plášťenku. Hodit by se mohlo i drobné kapesné a nepromokavé pevné boty.

Jak to všechno zabalit? Ideálně do krosny nebo velkého batohu. Obrázek od Máni může poradit, pokud vám to moc nepůjde. Sekerku a nůž s sebou prosím nevozte :-) Jak správně zabalit poradí obrázek od Máni!

V době výpravy se nebude konat klasická schůzka u klubovny. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Téma: Oznámení