Výprava 19. 9. 2021

Výprava 19. 9. 2021


V neděli 19.9. nás čeká první světluškovská výprava tohoto roku. Pokud se pandemiská opatření v následujícím týdnu nezmění, pojedeme společně Vážky i Labutě. Tentokrát vyrazíme objevovat přírodu do Voděradských bučin.

Sejdeme se v 8:40 u hřiště s trampolínami v ulici K nádraží v Říčanech. Odtud se společně vydáme na autobus do Jevan.

Návrat očekávejte tamtéž, do Říčan přijedeme autobusem v 16:35.

A co s sebou? Děvčata budou potřebovat 2x lístek za 7,-Kč (nebo lítačku pro pásmo 1 až 3 či jiné cestovní doklady), respirátor do autobusu, potvrzení o provedeném COVID testu/očkování/prodělání nemoci, skautský šátek na krk, věci na schůzku, oběd, svačinu a dostatek pití, pláštěnku, lžíci a tenisový míček. Vřele doporučujeme i pevné boty, půjdeme trasu dlouhou zhruba deset kilometrů.

Vedoucí výpravy je Barbie, pro případné dotazy či omluvenky se obracejte na ní.

Těšíme se na Vás v neděli!

Téma: Kronika