První schůzka světlušek

Náborová schůzka - kdy a kde?

V pátek 3.9.2021. od 16:00 do 18:00 nás čeká první, náborová schůzka. Sejdeme se u Marvánku na louce směrem k Oáze a zde také budeme končit.

Toto je jediná naše náborová schůzka, v jiných termínech děti nepříjmáme.

Pro bezpečnost všech, prosíme, doražte v respirátorech a s platným testem. Tato prosba platí pro všechny přítomné uchazečky, stávající členky a pro první schůzku i pro všechny rodiče.

Potřebujete též průkaz bezinfekčnosti:

  • předložení potvrzení ze školy nebo od zaměstnavatele o absolvovaném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem, 7 dní před schůzkou
  • předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem, 7 dní před schůzkou
  • čestné prohlášení od zákonného zástupce o absolvovaném antigenním testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, ne déle než 7 dní před schůzkou
  • předložení potvrzení o plně dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní
  • předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž u osoby uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů.

Dále je možnost na místě schůzky před zahájením akce udělat antigenní samotest zakoupený v lékárně, s negativním výsledkem - tento však musí nutně být proveden pod dohledem některého z vedoucíchSchůzky během roku probíhají od 16:00 do 18:00 vždy v úterý nebo pátek, podle skupiny, do které bude Vaše dcera případně přijata. Datum další schůzky se dozvíte mailem v případě přijetí.

Účast na první schůzce je povinná pro všechny děti, které se uchází o přijetí do oddílu bez ohledu jestli do páteční nebo úterní skupiny.

Pokud se Vaše dcera nebude moci ze zdravotních důvodů účastnit, doražte ji zapsat na prezenční listinu, ať s Vámi během výběru přijatých dětí počítáme.V čase schůzky bude probíhat i informační schůzka pro rodiče nováčků.

A co s sebou? Zabalte dceři do batůžku pití, psací potřeby a klasický šátek (na hry). Potvrzení o testování nebo samotest jsou již samozřejmostí. Pro jistotu vemte pláštěnku a obujte pevné boty. Hodit by se mohl i rezervní respirátor.

Tuto schůzku strávíme venku, budeme se tedy přizpůsobovat počasí :-)

Těšíme se na Vás!

Téma: Oznámení