Tábor 2021

Informace k letnímu táboru světlušek Dubliny 2021Dlouho očekávané první nahlédnutí k táboru Vážek a Labutí je tu!

Letos plánujeme tábor na oblíbeném tábořišti, kde své první tábory zažívaly naše vedoucí - v Dublinách. Čeká nás krásná louka, soutok u Kozího hrádku a les všude kolem. Stejně jako loni jedeme na celých 14 dní. Oproti loňskému táboru jedeme však v převážně dívčí sestavě, bez vlčat.
Z důvodu omezené ubytovací kapacity tábořiště a omezeného počtu vedoucích je i letos počet účastníků tábora omezen.

Konání tábora je samozřejmě závislé na aktuální epidemiologické situaci a platných vládních nařízeních v době konání tábora. Skaut je veselé mysli a pro účel plánování předpokládáme, že tábory budou moci proběhnout za zvýšených hygienických opatření jako loni.

Důležité informace

  • místo konání: Březinův mlýn, Dubliny u Sedlčan
  • GPS: 49°43'20.9"N 14°26'34.7"E
  • termín konání: neděle 18. 7. 2021 až neděle 1. 8. 2021
  • cena tábora: 3 500 Kč


Platba a přihláška

  • odevzdání přihlášky do 31. 3. 2021
  • odevzdání potvrzení od lékaře a uhrazení účastnického poplatku do 30. 4. 2021


Přihlášky, potvrzení od lékaře a další informace k táboru najdete ve svých e-mailových schránkách v první polovině února.

Těšíme se na Vás!

Téma: Oznámení