Vážky - Výprava 27.9.

Poznávací výprava

V neděli 27. 9. 2020 nás čeká první letošní výprava.

Sejdeme se v 8:45 v říčanském vlakovém podchodu, odjezd vlakem směrem na Prahu nás čeká v 8:55.
Návrat je plánován na 16:32 tamtéž.

S sebou nezapomeňte skautský žlutý šátek na krk(1), věci na schůzku, pevné boty, pláštěnku, roušky do vlaku, vhodné oblečení, větší svačinu (na celý den), pití, pochutinu vhodnou k opékání (špekáček nebo dva, chlebík), lítačku nebo 2x lístek PID za 6,-

Kam se podíváme? Do lesoparku Hostivař a do Divoké zahrady Hostivař, čekají nás hry, kamarádky a zvířátka. Kdo chcete, v Divoké zahradě Hostivař je možnost zanechat krmení pro zvířata (jablíčka, tvrdý chléb, ...), není však povoleno zvířátka krmit.

Výprava bude reflektovat aktuální vládní nařízení a doporučení, v případě jakékoli změny dostanete upozornění emailem. Vzhledem k aktuální situaci se na výpravu vydáme bez Labutí, abychom zamezili smíšení kolektivů. Doufáme, že příští výpravu se uvidíme!


(1) Pokud Vaše dcera nemá skautský šátek a máte o něj zájem, pošlete Barbie SMS zprávu ve tvaru "Přezdívka dítěte - neděle - 1x šátek" a v den výpravy ho koupíte u vedení za 50,-

Téma: Kronika