Labutě - První schůzka 2020/2021

První schůzka 2020/2021

Prázdniny se nachýlily ke svému konci a nový školní rok se blíží. S ním se blíží i skautské schůzky. Letos nás čeká velká výzva v podobě spousty nováčků. Ale my jsme připraveni!


Labutě už vědí, že pro velký zájem jsme se rozhodli přidat další oddílové schůzky, abychom měli možnost nabrat více dětí.

Děti, které již chodily budou mít schůzky klasicky v pátek od 16:00 do 18:00 a během roku jste měli možnost zaregistrovat, že patří do skupiny LABUTĚ. Mezi tyto děti budeme nabírat přednostně sourozence skautských dětí na doplnění stavu, úplné nováčky budeme příjmat do páteční skupiny jen v případě nenaplnění kapacity.


V pátek 11. 9. od 16:00 do 18:00 nás čeká první setkání tohoto roku. Vzhledem k aktuálnímu stavu klubovny se sejdeme v rouškách u Marvánku.

Účast na této schůzce je povinná,je pro nás vyjádřením trvajícího zájmu o oddílovou činnost.  

V čase schůzky bude probíhat i informační schůzka pro rodiče. Dozvíte se na ní, jak oddíl od letoška funguje, jak budou koncipované výpravy a co je nutné do začátku koupit. Zároveň si vyměníme kontakty a důležité informace o dětech. :-) 

Těšíme se na Vás!

Téma: Oznámení