Den sesterství

22. února nás čeká další tradiční skautská akce - Den sesterství. Známý také jako Den zamyšlení, jde o den oslav dívčího skautingu po celém světě. My se u klubovny sejdeme tradičně ve 14:00 a program bude probíhat do 17:00.

Kromě vedoucích se můžete těšit i na starší sestřičky skautky a možná dorazí i oldskautky ;-)

S sebou prosím zabalte věci na schůzku, hrníček, něco dobrého na zub a nezapomeňte na kroj a světluškovský šátek. Kdo kroj nemá, může obléci žluté světluškovské tričko či v Junu zakoupit. Nášivky seženete u vedení :-)

Po zahájení akce nás čekají kolektivní hry se všemi sestřičkami, poté se můžete těšit na bližší seznámení při diskuzích anebo třeba i na květinovou zahradu. Prosím, doražte co nejvíce včas. Děkujeme a těšíme se!