Podzimní výprava do Liberce 4.-6.11.

První listopadový víkend nás čeká výprava do Liberce. Budeme spát v místní skautské základně. Strava bude zajištěna od sobotní snídaně, proto přibalte dceři večeři na pátek. Počasí má být v sobotu velice chladné a mohlo by i sprchnout, takže navštívíme IQ Landii, kterou nedávno postavili.

Sraz v pátek 4.11. v 16:15 v podchodu na nádraží v Říčanech

Návrat v neděli 6.11. v 15:34 tamtéž

Cena: 600,-

S sebou: večeře na pátek, spacák, karimatka, pyžamo, (plyšáček :) ), ešus, lžíce, hrneček, pasta, kartáček, hřeben, přezuvky, baterka, čisté spodní prádlo, oblečení na výlet i do klubovny, věci na schůzku, lahev na pití, malý batůžek na výlet (stačí do dvojice)

Vše zabalte do jedné krosny, bez dalších igelitek a batůžků. Cesta bude dlouhá s přestupy a v Liberci bude potřeba použít MHD a ještě jít kousek pěšky. Bimbající tašky přivázané na krosně by ztěžovali chůzi dětem s už tak těžkou krosnou.

Téma: Oznámení