Podzimní výprava do Kolína 7. – 9. 11. 2014

Sraz: v pátek v 17:00 na nádraží v Říčanech (odjezd v 17:18)

Návrat: v neděli v 14:33 na nádraží v Říčanech

Cena: 600 Kč

Spát budeme ve skautské klubovně v Kolíně. Je zde elektřina, záchody, pitná voda, topení.

S sebou: spacák a karimatku, polštářek, plyšáčka na spaní, hygienické potřeby, ručník, baterku, hrnek, ešus (stačí plastová miska), lžíci, věci na spaní, spodní prádlo, teplé oblečení na výlety (oblečení, které se může ušpinit) i do klubovny, (radíme vzít čepici, šálu a rukavice), přezůvky, kapesníky, pláštěnku, věci na schůzku, malý batůžek (stačí jeden do dvojice), šroubovací lahev na pití, svačina na pátek odpoledne a večeře (případně uvaříme polévku), oddílové tričko, kartička pojišťovny (stačí ofocená).

Speciální věci: noviny, popř. izolepa.

Na cestu nejlépe oddílové tričko a šátek (pouze pokud máte).

Vše zabalte do velkého batohu úměrného postavě vaší dcery (nejlépe s bederním pásem)!!! Žádné igelitky v ruce!!! Myslete, prosím, také na to, že jedeme na výpravu do přírody, takže na nohy pořádné boty, nejlépe pohorky!!!