Výprava do Kutné Hory 18.10. – 20.10.2013

Sraz

Sejdeme se v pátek 18.10.v 16:00 na zastávce autobusu K Železniční stanici (odjezd 16:21)

Návrat

Návrat bude v neděli 20.10. v 15:39 (pokud nebude nějaké zpoždění) na zastávku autobusu K Železniční stanici

Cena: 500 Kč

Spát budeme ve skautské klubovně v Kutné Hoře. Budeme mít hezké zázemí, je zde elektřina, nové záchody a sprcha, pitná voda, kamna, elektrický sporák.

S sebou

• spacák a karimatku, polštářek,věci na spaní, plyšáčka na spaní =o),

• hygienické potřeby, ručník,

• hrnek, ešus (stačí plastová miska), lžíci,

• spodní prádlo, teplé oblečení na výlety (oblečení, které se může ušpinit) i do klubovny, (radíme vzít čepici, šálu a rukavice),

• přezůvky,baterku, kapesníky, pláštěnku, věci na schůzku, malý batůžek (stačí jeden do dvojice), šroubovací lahev na pití,

• svačinu na pátek odpoledne a večer (uvaříme polévku), oddílové triko, kartičku pojišťovny (stačí ofocená).

Vše zabalte do velkého batohu úměrného postavě vaší dcery (nejlépe s bederním pásem)!!! Žádné igelitky v ruce!!! Myslete, prosím, také na to, že jedeme na výpravu do přírody, takže na nohy pořádné boty, nejlépe pohorky!!!