Schůzka 19.6.2020 a poslední schůzka

Schůzka 19.6.2020

Tento pátek se znovu z bezpečných vzdáleností uvidíme na schůzce.
Probíhat bude ve stejném čase jako minulý týden, tedy 16:00 až 17:30.
Protože jde o naši předposlední schůzku v tomto školním roce, budeme se věnovat opakování nových znalostí a ohlédneme se za průběhem školního roku.
S sebou věci na schůzku a roušku, prosím doneste též potvrzení o neexistenci virových onemocnění. Karimatky nebo celty na sezení jsou též vhodné, ale na této schůzce budeme opouštět okolí klubovny, nejsou tedy nutné :-)

Vzhledem k charakteru aktivit na této schůzce nebude možnost online přenosu pro děti doma, děkujeme za pochopení.

Schůzka 26.6.2020

Poslední schůzka tohoto školního roku bude prodloužená. Bude se konat od 16:00 do 18:30.

Sejdeme se a rozejdeme se u klubovny, s sebou si prosím zabalte již klasickou výbavu - věci na schůzku, pláštěnku, roušku a doporučujeme i dostatek pití. Na tuto schůzku prosím děti oblékněte do staršího trika - zničení nehrozí ;-)
Vzhledem k charakteru aktivit na této schůzce také nebude možnost online přenosu pro děti doma, děkujeme za pochopení.

Na tuto schůzku si můžou děti přibalit zpěvníky, aktuální písničky a povídání o zpěvnících naleznete třeba tady. :-)

*

U klubovny se v tomto školním roce už nesetkáme a tak za celé vedení přeji všem příjemné prázdniny!

*