Zahajovací oheň

Střediskový oheň

V sobotu 12.10. 2019 nás čeká středisková hra a následně střediskové setkání.

Bude se jednat o souboj mezi družinami (kategorie mladší a starší) v rozličných disciplínách. Nejlepší družina se může těšit na putovní cenu!

Děti budou při tomto tradičním střediskovém zahájení skautského roku mít možnost potkat své skautské bratry a sestry z ostatních oddílů našeho střediska, seznámit se a zažít něco nového.

Sraz je ve 12:30 u sportoviště u ZŠ U Říčanského lesa, kde děti vytvoří družinky a budou pokračovat na místo zahájení hry.

Konec akce je stanoven na cca 17:30 u klubovny.

S sebou doporučujeme zabalit: svačinu, věci na schůzku, oddílové tričko, kroj a šátek. Tričko na sebe, kroj do batohu - po hře se převlečeme, aby oheň byl slavnostnější.

Pokud je Vaše dcera alergická na hmyzí štípnutí, prosím, vybavte ji na sobotu potřebnými léky, děti se budou pohybovat v lese. Děkjujeme!

Těšíme se na Vás!