Výprava do Čáslavi

Výprava s Kočkou

V pátek 18. vyrazíme na další z výprav, které mají pod palcem naše nadějné budoucí čekatelky. Vracet se budeme v neděli 20.10.2019. Tentokrát se všichni společně vypravíme do klubovny v Čáslavi.

Sraz je již tradičně v Říčanech na nádraží v podchodu v 16:30 (budeme odjíždět vlakem v 16:55).

Návrat v neděli tamtéž v 11:00.

Protože odjíždíme již v pátek schůzka se u klubovny v běžném čase nekoná. Pokud se na výpravu nechystáte, máte volné odpoledne, u klubovny nikoho nenajdete. :-)

Cena výpravy je 400,-. Dále doporučujeme do krosny zabalit teplé sportovní oblečení (budeme se hodně pohybovat venku v přírodě), pláštěnku, hygienu, karimatku, spacák, polštářek (plyšáček), věci na schůzku (šátek, uzlovačka, zápisník, penál, KPZ), malý batoh na výpravy - stačí do dvojice, přezůvky, Lucernu (Nováček), láhev 1,5l, večeři na pátek, baterku, ešus, lžíci a hrníček.

Vedoucí výpravy: Kočka (Anna Kaiserová), tel. na ní najdete v emailech a na informačních papírcích o výpravě, které budou rozdány.