Akce prosinec

14.12. Adventní neděle

19.12. Vánoční schůzka

24.12. Betlémské světlo

Prosíme, aby starší světlušky (rádci, podrádci a pár dalších vybraných) chodily na schůzky, protože na nich nacvičujeme scénku na Mikulášskou a na Adventní neděli!

Mikulášská se bude konat v Sokolovně přibližně od 10:00 do 12:00. Akce je společná i pro odddíl vlčat a jsou na ní zváni rodiče. Děti si mohou navzájem dát dárečky a samozřejmě přijde Mikuláš, Andělé a Čerti ;) Také zde bude předpremiéra vánoční scénky, kterou budeme hrát o týden později na náměstí.

Naše středisko tradičně pořádá program na 3. Adventní neděli. Světlušky mají připravenou scénku, kterou trénujeme společně schůzkách.

Vánoční schůzka bude prodloužená do 19:00. Půjdeme zvířátkům ozdobit stromeček, pochutnáme si na cukroví a nebudou chybět ani dárky.

Rozdávání Betlémského světla je celorepubliková akce pořádaná Junákem. U nás ho budeme rozdávat 23. a 24.12. na náměstí. Úterý budou mít na starost skautky a skauti, středu dopoledne světlušky a vlčata.

Podrobnější informace o všech akcích dáme na stránky.